WWW
WWW Neurobeat + P/\ST + TYGROO
WWW Neurobeat + P/\ST + TYGROO
WWW Neurobeat + P/\ST + TYGROO
WWW Neurobeat + P/\ST + TYGROO
WWW Neurobeat + P/\ST + TYGROO
WWW Neurobeat + P/\ST + TYGROO

WWW Neurobeat + P/\ST + TYGROO

Adresa
Na Poříčí 26, Praha
Štítky
Elektronika, Folk, Rap, Experimental, Hip-Hop, Klezmer, Jungle, Brasshouse
Vstupné
390–490 CZK

Koncert kapel WWW Neurobeat, P/\ST a Tygroo se koná 8. prosince v Divadle Archa.

Kapela WWW vznikla v Praze na počátku devadesátých let, tedy v období pádu komunistického režimu v tehdejším Československu. WWW byla jednou z prvních kapel experimentujících s rapem v ČR. V pozdějších letech začala pracovat s živými nástroji odklonila se od klasické rapové produkce. V roce 2000 WWW přerušila činnost a její členové se věnovali svým dalším povoláním, zakládající hudebník WWW Ondřej Anděra je filmový režisér a textař Lubomír Typlt je malíř. WWW se vrátili na scénu s debutovým albem Neurobeat v roce 2006 pod nezávislým labelem BiggBoss. WWW volí cestu prezentace prostřednictvím autorské stylizace a definice hiphopu, jakožto prostoru pro autenticitu.

P/\ST – alternativní / experimentální rap s nášlapem do tvrdý elektroniky. Pokus o přesah. Divadlo. Show. Pohyb. Hype. Dvě entity, jedna energie. Když to neni nahlas, tak to neni dobrý. Zahřátí prokřehlejch rukou o hořící kapitol. Žádná crew, ale dvouhlavej palcát.

Tygroo hrají na dechy a bicí, občas přidají akordeon. Jejich hudba je divokou směsicí elektronické taneční hudby, balkánu, jazzu, a rapu. Každá z jejich kompozic si z oněch žánrů bere něco jiného, a jinak využívá možnosti spojení zdánlivě nespojitelných stylů. Celý koncert je pak takovým putováním od nečekaného k dalšímu nečekanému, jen čím dál víc v tanečním tranzu. Živé hraní je pro Tygroo něco jako rituál, příležitost k návratu k prapůvodnímu šílenství, chvíle, kdy se může člověk rozpustit v hudbě a tanci, společně s kapelou, společně s publikem

Vystupujúci umelci

WWW Neurobeat
P/\ST
P/\ST

Česko

Tygroo
Tygroo

Česko

© 2023 GoOut, s.r.o., Česko