Visionary Berlioz

Vstupenky
Adresa náměstí Republiky 5, Praha 1
Štítky Klasická
Vstupné 400–1200 Kč
Web miesta www.obecnidum.cz
Koná sa v rámci Prague Spring 2019

His Te Deum returns to the Prague Spring after a period of forty years, conducted by John Nelson, whom critics regard as one of the most sought-after specialists in Berlioz’s music.

Programme:
– Hector Berlioz: Harold en Italie Op. 16
– Hector Berlioz: Te Deum Op. 22

Expected end of the concert: 22:00

Vystupujúci umelci

Videá

Symfonický Orchestr Českého Rozhlasu & Robert Kružík  live  Symfonický Orchestr Českého Rozhlasu & Robert Kružík – live 59:29 16 ×
Symfonický Orchestr Českého Rozhlasu & Radůza  Anita Garibaldi: Osud (live)  Symfonický Orchestr Českého Rozhlasu & Radůza – Anita Garibaldi: Osud (live) 19:31 10 ×
Kühnův smíšený sbor  Franz Joseph Haydn: Nelsonmesse  Kühnův smíšený sbor – Franz Joseph Haydn: Nelsonmesse - Gloria (live) 10:54 82 ×

Mapa

Doprava

Zadaj názvy zastávky alebo ulice, odkiaľ chceš vyraziť a nájdi si najlepšie dopravné spojenie.

Ďalšie akcie v rámci: Prague Spring 2019

Masterclass: András Adorján Praha 1, HAMU so 11. 5. 2019 16:00 Masterclass: András Adorján
Prague Spring 2019 – Opening Concert: Bedrich Smetana – My Country Praha 1, Obecní dům ne 12. 5. 2019 20:00 Prague Spring 2019 – Opening Concert: Bedrich Smetana – My Country
Opening of Prague Spring on Kampa Praha 1, Kampa ne 12. 5. 2019 16:00 Opening of Prague Spring on Kampa
Bamberger Symphoniker Praha 1, Obecní dům po 13. 5. 2019 20:00 Bamberger Symphoniker
Prague Spring Competition 2019: Finals – Oboe (Part 2) Praha 1, Rudolfinum po 13. 5. 2019 20:00 Prague Spring Competition 2019: Finals – Oboe (Part 2)
Prague Spring Competition 2019: Finals – Oboe (Part 1) Praha 1, Rudolfinum po 13. 5. 2019 16:00 Prague Spring Competition 2019: Finals – Oboe (Part 1)
Masterclass: Jeffrey Rathbun Praha 1, HAMU ut 14. 5. 2019 10:00 Masterclass: Jeffrey Rathbun
Prague Spring Competition 2019: Finals – Flute (Part 2) Praha 1, Rudolfinum ut 14. 5. 2019 20:00 Prague Spring Competition 2019: Finals – Flute (Part 2)
Prague Spring Competition 2019: Finals – Flute (Part 1) Praha 1, Rudolfinum ut 14. 5. 2019 16:00 Prague Spring Competition 2019: Finals – Flute (Part 1)
Boston Symphony Chamber Players Praha 1, Rudolfinum št 16. 5. 2019 20:00 Boston Symphony Chamber Players
Sergej Prokofjev: L’Amour des trois oranges Praha 1, Národné divadlo št 16. 5. 2019 19:00 Sergej Prokofjev: L’Amour des trois oranges
Orchestra dell’Accademia Nazionale di Santa Cecilia – Roma Praha 1, Obecní dům pia 17. 5. 2019 20:00 Orchestra dell’Accademia Nazionale di Santa Cecilia – Roma
Isabelle Faust Praha 1, Rudolfinum so 18. 5. 2019 19:00 Isabelle Faust
Matyáš Novák Praha 1, HAMU so 18. 5. 2019 11:00 Matyáš Novák
Prague Spring Debut 2019 Praha 1, Rudolfinum ne 19. 5. 2019 20:00 Prague Spring Debut 2019
Prague Philharmonic Choir Praha 1, Kostol sv. Šimona a Judy ne 19. 5. 2019 20:00 Prague Philharmonic Choir
FOK & Pietari Inkinen Praha 1, Obecní dům po 20. 5. 2019 20:00 FOK & Pietari Inkinen
Kateřina Englichová & Ensemble 18+ Praha 7 , Národní technické muzeum po 20. 5. 2019 20:00 Kateřina Englichová & Ensemble 18+
Orpheus Chamber Orchestra & Lisiecki Praha 1, Rudolfinum ut 21. 5. 2019 20:00 Orpheus Chamber Orchestra & Lisiecki
Opera Stars of Four Generations Praha 1, Rudolfinum str 22. 5. 2019 20:00 Opera Stars of Four Generations
Varhaník u sv. Víta s živou hudbou Praha 1, Kino Lucerna št 23. 5. 2019 20:00 Varhaník u sv. Víta s živou hudbou
Luboš Andršt & Blues Band Praha 4, Mercedes Forum Prague št 23. 5. 2019 19:00 Luboš Andršt & Blues Band
Tribute to the theremin Praha 1, Rudolfinum pia 24. 5. 2019 20:00 Tribute to the theremin
Nocturne with theremin Praha 2, Royal Theatre & Club Chic so 25. 5. 2019 21:30 Nocturne with theremin
PhilHarmonia Octet Prague Praha 1, Prague Crossroads so 25. 5. 2019 20:00 PhilHarmonia Octet Prague
Quatuor Zaïde Praha 1, Czech National Bank so 25. 5. 2019 17:00 Quatuor Zaïde
Ludmila Pavlová & Alissa Firsova Praha 1, HAMU so 25. 5. 2019 11:00 Ludmila Pavlová & Alissa Firsova
Mozart a ti druzí Praha 1, Stavovské divadlo ne 26. 5. 2019 17:00 Mozart a ti druzí
Feininger Trio Praha 1, Rudolfinum ne 26. 5. 2019 20:00 Feininger Trio
Pavel Zemen Praha 1, HAMU ne 26. 5. 2019 11:00 Pavel Zemen
Suk’s Křečovice Křečovice, Kostel sv. Lukáše ne 26. 5. 2019 10:30 Suk’s Křečovice
Bohemia Saxophone Quartet Praha 1, Anežský klášter ne 26. 5. 2019 17:00 Bohemia Saxophone Quartet
Ensemble Intercontemporain Praha – Holešovice, DOX⁺ po 27. 5. 2019 20:00 Ensemble Intercontemporain
Les Arts Florissants & William Christie Praha 1, Rudolfinum po 27. 5. 2019 20:00 Les Arts Florissants & William Christie
FOK & Alexander Vedernikov Praha 1, Obecní dům ut 28. 5. 2019 20:00 FOK & Alexander Vedernikov
Milan Al-Ashhab Praha 1, Rudolfinum str 29. 5. 2019 21:30 Milan Al-Ashhab
Orquestra de Cadaqués Praha 1, Rudolfinum št 30. 5. 2019 20:00 Orquestra de Cadaqués
Prague Spring 2019 – Salon ZUŠ Praha 1, Anežský klášter pia 31. 5. 2019 18:00 Prague Spring 2019 – Salon ZUŠ
Czech Philharmonic & Louis Langrée Praha 1, Obecní dům pia 31. 5. 2019 20:00 Czech Philharmonic & Louis Langrée
Martina Janková & Barbara Maria Willi Praha 1, Kostol sv. Šimona a Judy pia 31. 5. 2019 20:00 Martina Janková & Barbara Maria Willi
Cécile McLorin Salvant & Sullivan Fortner Praha – Holešovice, DOX⁺ so 1. 6. 2019 20:00 Cécile McLorin Salvant & Sullivan Fortner
Musica Florea & Collegium Floreum Praha 1, Church of Our Lady before Týn so 1. 6. 2019 18:00 Musica Florea & Collegium Floreum
Prague Spring 2019 – Concert for Children Praha 1, HAMU so 1. 6. 2019 11:00 Prague Spring 2019 – Concert for Children
Prague Radio Symphony Orchestra & Alondra de la Parra Praha 1, Obecní dům ne 2. 6. 2019 20:00 Prague Radio Symphony Orchestra & Alondra de la Parra
Orchestre National du Capitole de Toulouse Praha 1, Obecní dům po 3. 6. 2019 20:00 Orchestre National du Capitole de Toulouse
Prague Spring 2019 – Closing Concert Praha 1, Obecní dům ut 4. 6. 2019 20:00 Prague Spring 2019 – Closing Concert

© 2021 GoOut