Pat Heart

Elektronika, House | Pat Heart začal svou DJskou cestu ve Francouzské Guyaně v roce 1982. V té době ho zajímala soulová hudba, funk, jazz, salsa a také reggae. V roce 1983 se přestěhoval do Paříže, kde začal pracovat v klubech Broadside a Limelight. Od roku 1989 začal žít v Lyonu, kde pracoval v klubu Le Factory, jedním z prvních míst pro houseové večírky. Velmi často také hrál na free parties.

V roce 1992 se přestěhoval do Švýcarska, kde začal v Ženevě svou rezidentní noc v klubu Grillon. Zároveň hostoval i v dalších švýcarských městech - Zurich, Basilej, Neuchatel, Lausanne, Thun a Laax.

V roce 1995 začal pracovat pro švýcarské národní rádio Couleur 3, ve kterém produkoval pořad Metissage, program který se zaměřil na dění na elektronické scéně a vysílal se čtyřikrát v týdnu. Během sedmi let udělal okolo 400 rozhovorů se spoustou DJs a hudebních skupin. Samozřejmě nezůstal jen u práce v rádiu, křižoval i hlavní hudební evropské metropole.

Od začátku roku 2003 žije v Praze, kde vznikl ve spolupráci s DJ Tvyksem projekt AfroGinger, se kterým vydali remix Borise Carloffa u anglického labelu disTracktion Records.

© 2023 GoOut, s.r.o., Česko