Orchestre De Paris & Thomas Hengelbrock & Kate Lindsey

Vstupenky
Adresa náměstí Republiky 5, Praha 1
Štítky Klasická, Opera
Vstupné 400–3700 Kč
Web miesta www.obecnidum.cz

Programme:
– Maurice Ravel: Daphnis et Chloé, Suite No. 2
– Joseph Canteloube: Chants d’Auvergne (selection)
– Modest Petrovich Musorgsky / Maurice Ravel: Pictures at an Exhibition

Vystupujúci umelci

Videá

Kate Lindsey  (live)  Kate Lindsey – (live) 5:19 5 ×
Thomas Hengelbrock & NDR Sinfonieorchester  (live)  Thomas Hengelbrock & NDR Sinfonieorchester – (live) 43:07 3 ×
Orchestre de Paris  Mahler: Symphonie No.3 (live)  Orchestre de Paris – Mahler: Symphonie No.3 (live) 2:30:12 4 ×

Mapa

Doprava

Zadaj názvy zastávky alebo ulice, odkiaľ chceš vyraziť a nájdi si najlepšie dopravné spojenie.

Ďalšie akcie v rámci: Prague Spring Festival 2017

Informal Festival Prelude Praha 2, Royal Theatre & Club Chic Informal Festival Prelude
Opening Concert: Vienna Philharmonic Orchestra Praha 1, Obecní dům Opening Concert: Vienna Philharmonic Orchestra
Prague Spring International Music Competition – Finals – Harpsichord Category (Part 2) Praha 1, HAMU Prague Spring International Music Competition – Finals – Harpsichord Category (Part 2)
Prague Spring International Music Competition – Final – Harpsichord Category (Part 1) Praha 1, HAMU Prague Spring International Music Competition – Final – Harpsichord Category (Part 1)
Morning Concert I: Marek Švejkar & Lenka Korbelová Praha 1, Rudolfinum Morning Concert I: Marek Švejkar & Lenka Korbelová
Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker Praha 1, Obecní dům Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker
Prague Spring International Music Competition – Finals – Violin Category (Part 2) Praha 1, Rudolfinum Prague Spring International Music Competition – Finals – Violin Category (Part 2)
Prague Spring International Music Competition – Finals – Violin Category (Part 1) Praha 1, Rudolfinum Prague Spring International Music Competition – Finals – Violin Category (Part 1)
Rocío Márquez Praha 1, ABC Theatre Rocío Márquez
Ensemble Inégal Praha 1, Rudolfinum Ensemble Inégal
Quasars Ensemble Praha 1, Concert Hall of the Prague Conservatory Quasars Ensemble
Diana Damrau & Nicolas Testé Praha 1, Rudolfinum Diana Damrau & Nicolas Testé
La Compagnia del Madrigale Praha 1, Kostol sv. Šimona a Judy La Compagnia del Madrigale
Česká filharmonie & Kristjan Järvi & Lukáš Vondráček Praha 1, Obecní dům Česká filharmonie & Kristjan Järvi & Lukáš Vondráček
Laco Déczi & Celula New York Praha 4, Mercedes Forum Prague Laco Déczi & Celula New York
Krakatit Praha 1, Národní divadlo (historická budova) Krakatit
Pavel Kohout Praha 2, Bazilika sv. Petra a Pavla Pavel Kohout
Toronto Symphony Orchestra & Peter Oundjian & Maxim Vengerov Praha 1, Obecní dům Toronto Symphony Orchestra & Peter Oundjian & Maxim Vengerov
Toronto Symphony Orchestra & Peter Oundjian & Jan Lisiecki Praha 1, Obecní dům Toronto Symphony Orchestra & Peter Oundjian & Jan Lisiecki
Morning Concert II: Michal Šupák Praha 1, HAMU Morning Concert II: Michal Šupák
Jinhyung Park Praha 1, Rudolfinum Jinhyung Park
EntreQuatre & Epoque Quartet Praha 1, Rudolfinum EntreQuatre & Epoque Quartet
Nokturno I.: Alexander Lonquich Praha 1, Rudolfinum Nokturno I.: Alexander Lonquich
Shanghai dance Theatre Praha 8, Forum Karlín Shanghai dance Theatre
Filharmonie Brno & Dennis Russell Davies Praha 8, Forum Karlín Filharmonie Brno & Dennis Russell Davies
Orchestra of the Age of Enlightenment & William Christie Praha 1, Rudolfinum Orchestra of the Age of Enlightenment & William Christie
Alexander Lonquich & Vilde Frang & Nicolas Altstaedt Praha 1, Rudolfinum Alexander Lonquich & Vilde Frang & Nicolas Altstaedt
Prague Symphony Orchestra & Lukasz Borowicz & Huw Morgan Praha 1, Obecní dům Prague Symphony Orchestra & Lukasz Borowicz & Huw Morgan
Wolfgang Emanuel Schmidt & Jan Simon Praha 1, Rudolfinum Wolfgang Emanuel Schmidt & Jan Simon
David Oistrach Quartet Praha 1, Czech National Bank David Oistrach Quartet
Lobkowicz Trio Praha 1 , Lobkowiczký palác Lobkowicz Trio
Morning Concert III: Boris Prýgl & Jana Nagy-Juhász Praha 1, HAMU Morning Concert III: Boris Prýgl & Jana Nagy-Juhász
The PKF Wind Quintet Praha 1 – Malá Strana, Refektář MFF UK The PKF Wind Quintet
Concerto Zapico Praha 1, Prague Crossroads Concerto Zapico
Martinů Quartet Praha 1, Anežský klášter Martinů Quartet
Dvorak Piano Quartet Praha 1, Concert Hall of the Prague Conservatory Dvorak Piano Quartet
Sacconi Quartet & Wihan Quartet Praha 1, Rudolfinum Sacconi Quartet & Wihan Quartet
Musico-Technical Inventions Praha 7 , Národní technické muzeum Musico-Technical Inventions
Prague Spring Debut Praha 1, Obecní dům Prague Spring Debut
Nocturne II: Tomáš Jamník & Frode Haltli Praha 1, Church of Our Lady of the Snows Nocturne II: Tomáš Jamník & Frode Haltli
Orchestr Berg & Skety & Peter Vrábel Praha 7, Studio Hrdinů Orchestr Berg & Skety & Peter Vrábel
Camerata Salzburg & Alexander Lonquich Praha 1, Rudolfinum Camerata Salzburg & Alexander Lonquich
Closing Concert: Krzysztof Penderecki & Prague Radio Symphony Orchestra Praha 1, Obecní dům Closing Concert: Krzysztof Penderecki & Prague Radio Symphony Orchestra

© 2021 GoOut, s.r.o., Česko