K3 Bohumín

K3 Bohumín

Adresa Studentská 781, Bohumín
Webová stránka www.k3bohumin.cz
Telefón 596 012 124

Aktuálne akcie

Ať žijí pohádky!
Zábava a zážitky,
Cavewoman
Komédia,
Kafe u Osmanyho
Prednáška,

Popis miesta

Název K3 symbolizuje kino, knihovnu a kulturu ve městě.

Kulturní sekce sídlící v budově kina na ulici Studentská zajišťuje filmová promítání v moderním rekonstruovaném kině s digitální technikou a 3D promítáním a kulturní akce ve městě Bohumíně, jakým jsou například Vánoční a Velikonoční jarmarky, Vinobraní, plesy, divadlení představení, akce pro děti a mnoho dalších.

Součástí je také areál letního kina, které v roce 2005 prošlo rekonstrukcí. Po přestavbě má zcela jiný vzhled a kapacitu až 700 míst. Areál získal i bezbariérový přístup. Amfiteátr slouží nejen k filmovým představením, ale také pro konání nejrůznějších kulturních a společenských akcí.

Knihovna, založená v roce 1923, je součástí organizace K3 od roku 2007. Poskytuje základní knihovnické služby na třech odděleních – pro dospělé, pro děti a studovna, jejíž součástí je také hudební oddělení. Součástí knihovny jsou také tři pobočky v městských částech Skřečoň, Záblatí a Starý Bohumín. V knihovně se pravidelně konají besedy a přednášky pro veřejnost, akce pro děti, výstavy. Dále knihovna poskytuje vzdělávací služby pro veřejnost ve formě pravidelných kurzů počítačů, psychologie, fotografie a anglického jazyka.

Doprava

Zadaj názvy zastávky alebo ulice, odkiaľ chceš vyraziť a nájdi si najlepšie dopravné spojenie.

Fotografie

Podobné miesta

Cooltour
Dům kultury města Ostravy
Kulturní dům Michálkovice
Multifunctional Hall Gong
Kupe
Centrum PANT
Kulturní dům Frýdek-Místek
Alliance Française d'Ostrava
Knihovna Plesná
Kulturní zařízení Gama
Ostravská univerzita
Holos Centrum

© 2020 GoOut