Das Filmfest Praha – Shorts III

Vstupenky
Adresa Sokolovská 371/1, Praha 8
Štítky Projekcia
Web miesta www.kinoatlas.cz
Koná sa v rámci Das Filmfest 2019 Praha

Mapa

Doprava

Zadaj názvy zastávky alebo ulice, odkiaľ chceš vyraziť a nájdi si najlepšie dopravné spojenie.

Ďalšie akcie v rámci: Das Filmfest 2019 Praha

Odříznuto Praha 8, Atlas Cinema dnes 20:00 Odříznuto
Berlin Bouncer Praha 8, Atlas Cinema dnes 20:30 Berlin Bouncer
Syn mého otce Praha 8, Atlas Cinema dnes 18:15 Syn mého otce
Das Filmfest Praha – Shorts III Praha 8, Atlas Cinema dnes 18:00 Das Filmfest Praha – Shorts III
Rozbi moje srdce Praha 1, Cinema Lucerna dnes 20:30 Rozbi moje srdce
Winnetou: The Red Gentleman Praha 1, Cinema Lucerna dnes 20:15 Winnetou: The Red Gentleman
L'Animale Praha 1, Cinema Lucerna dnes 18:15 L'Animale
A co třeba Adolf? Praha 1, Cinema Lucerna dnes 18:00 A co třeba Adolf?
Panská léta Praha 1, Cinema 35 dnes 20:30 Panská léta
Bol som doma, ale... Praha 1, Cinema 35 dnes 18:00 Bol som doma, ale...
Americký priateľ Praha 1, Cinema 35 zajtra 20:30 Americký priateľ
Životy těch druhých Praha 8, Atlas Cinema zajtra 20:00 Životy těch druhých
Balón Praha 8, Atlas Cinema zajtra 18:15 Balón
Protože žiješ jen jednou – Die Toten Hosen Praha 8, Atlas Cinema zajtra 20:30 Protože žiješ jen jednou – Die Toten Hosen
Hafis & Mara Praha 8, Atlas Cinema zajtra 18:00 Hafis & Mara
Kaviár Praha 1, Cinema Lucerna zajtra 20:30 Kaviár
Synovia Veľkej medvedice Praha 1, Cinema Lucerna zajtra 20:15 Synovia Veľkej medvedice
Stopa vede ke Stříbrnému jezeru + host Vosto5 Praha 1, Cinema Lucerna zajtra 18:15 Stopa vede ke Stříbrnému jezeru + host Vosto5
Zlatíčka Praha 1, Cinema Lucerna zajtra 18:00 Zlatíčka
L'Animale Praha 1, Cinema 35 zajtra 18:00 L'Animale
Narušiteľ systému Praha 8, Atlas Cinema ne 20. 10.  20:30 Narušiteľ systému
Wings of Desire Praha 1, Cinema Lucerna ne 20. 10.  20:15 Wings of Desire
West Praha 1, Cinema Lucerna ne 20. 10.  18:15 West
Běžec Praha 8, Atlas Cinema ne 20. 10.  18:15 Běžec
Love Machine Praha 1, Cinema Lucerna ne 20. 10.  18:30 Love Machine
U Zlatej rukavičky Praha 1, Cinema 35 ne 20. 10.  20:30 U Zlatej rukavičky
Coming Out Praha 8, Atlas Cinema ne 20. 10.  20:00 Coming Out
Zvířata a jiní lidé Praha 8, Atlas Cinema ne 20. 10.  18:00 Zvířata a jiní lidé
25 km/h Praha 1, Cinema Lucerna ne 20. 10.  20:30 25 km/h
Půda pod nohama Praha 1, Cinema 35 ne 20. 10.  18:00 Půda pod nohama
Keimzeit Praha 1, Rock Café ne 20. 10.  20:00 Keimzeit
Nikdy neodvracej zrak Praha 8, Atlas Cinema po 21. 10.  20:00 Nikdy neodvracej zrak
Zač nás trestáš? Praha 1, Cinema Lucerna po 21. 10.  18:15 Zač nás trestáš?
Uzly a pomeranče Praha 8, Atlas Cinema po 21. 10.  18:00 Uzly a pomeranče
Tuzemsko Praha 8, Atlas Cinema po 21. 10.  18:15 Tuzemsko
Pryč Praha 8, Atlas Cinema po 21. 10.  20:30 Pryč
Wackersdorf Praha 1, Cinema Lucerna po 21. 10.  20:30 Wackersdorf
Krása & pomíjivost Praha 1, Cinema Lucerna po 21. 10.  20:15 Krása & pomíjivost
100 vecí Praha 1, Cinema Lucerna po 21. 10.  18:00 100 vecí
Plavání Praha 1, Cinema 35 po 21. 10.  20:30 Plavání
Melancholická dívka Praha 1, Cinema 35 po 21. 10.  18:00 Melancholická dívka
As We Were Dreaming Praha 1, Cinema Lucerna ut 22. 10.  20:15 As We Were Dreaming
Love Machine Praha 1, Cinema Lucerna ut 22. 10.  18:15 Love Machine
Das Filmfest Praha – Shorts IV Praha 8, Atlas Cinema ut 22. 10.  18:00 Das Filmfest Praha – Shorts IV
Atlas Praha 8, Atlas Cinema ut 22. 10.  18:15 Atlas
Nevrland Praha 8, Atlas Cinema ut 22. 10.  20:30 Nevrland
Behind Me - Bruno Ganz Praha 8, Atlas Cinema ut 22. 10.  20:00 Behind Me - Bruno Ganz
Odříznuto Praha 1, Cinema Lucerna ut 22. 10.  20:30 Odříznuto
Fany a pes Praha 1, Cinema Lucerna ut 22. 10.  18:00 Fany a pes
Pád Tretej ríše Praha 1, Cinema 35 ut 22. 10.  20:30 Pád Tretej ríše

© 2019 GoOut