Prorok Štúr a jeho tiene alebo Zjavenie, obetovanie a nanebovstúpenie proroka Ľudovíta a jeho učeníkov

Obejrzyj wydarzenie online
Adres Gorkého 2, Bratislava – Staré Mesto
Tagi Dramat
Strona wydarzenia www.navstevnik.online…
Strona miejsca www.snd.sk
Długość 150 min
Reżyser Roman Polák
Premiera 08.06.2015
Autor Karol Horák
Wydarzenie w ramach Online živé umenie

Obsada: Ľubomír Paulovič, Robert Roth, Tomáš Maštalír, Ľuboš Kostelný, Ján Koleník, Ingrid Timková, Ivana Kuxová, Dominika Kavaschová, Dominika Žiaranová, Ján Gallovič, Branislav Bystriansky, Štefan Bučko, Vladislav Šarišský

Wydarzenie na mapie

Transport

Podaj ulicę, lub najbliższy przystanek, z którego chcesz się dostać na miejsce wydarzenia. Pokażemy Ci najlepsze połączenia.

Więcej wydarzeń w: Online živé umenie

Kubo Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo śr 30.09.2020 19:00 Kubo
Mercedes Benz Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo czw 19.11.2020 20:00 Mercedes Benz
Édith Piaf Banská Bystrica, Štátna opera czw 19.11.2020 19:00 Édith Piaf
Mastný hrniec Košice, Štátne divadlo Košice pt 20.11.2020 19:00 Mastný hrniec
70 rokov Bratislava – Rusovce, SĽUK nd 22.11.2020 20:00 70 rokov
Charlie Chaplin Košice, Štátne divadlo Košice pon 23.11.2020 19:00 Charlie Chaplin
Pred západom slnka Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo wt 24.11.2020 20:00 Pred západom slnka
Sedemdesiatsedem verbunkov Bratislava – Staré Mesto, Ifjú Szivek śr 25.11.2020 19:00 Sedemdesiatsedem verbunkov
Don Quijote Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo czw 26.11.2020 20:00 Don Quijote
Édith Piaf Banská Bystrica, Štátna opera czw 26.11.2020 19:00 Édith Piaf
M. R. Štefánik Košice, Štátne divadlo Košice pt 27.11.2020 19:00 M. R. Štefánik
Dialógy karmelitánok Košice, Štátne divadlo Košice pt 27.11.2020 19:00 Dialógy karmelitánok
Denník Anny Frankovej Bratislava – Staré Mesto, Nová budova SND sb 28.11.2020 20:00 Denník Anny Frankovej
Čierna voda Košice, Štátne divadlo Košice sb 28.11.2020 19:00 Čierna voda
Zem úsmevov Banská Bystrica, Štátna opera sb 28.11.2020 19:00 Zem úsmevov
Don Quijote Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo nd 29.11.2020 20:00 Don Quijote
Svadba podľa Figara (Mozarta) Košice, Štátne divadlo Košice pon 30.11.2020 19:00 Svadba podľa Figara (Mozarta)
Eva Banská Bystrica, Štátna opera wt 1.12.2020 19:00 Eva
Édith Piaf Banská Bystrica, Štátna opera wt 1.12.2020 19:00 Édith Piaf
Vyvlastnenie Bratislava – Staré Mesto, Ifjú Szivek śr 2.12.2020 19:00 Vyvlastnenie
Zločin a trest Košice, Štátne divadlo Košice pt 4.12.2020 19:00 Zločin a trest
Domov, kde je ten tvoj? Bratislava – Staré Mesto, Divadlo Nová scéna pt 4.12.2020 11:00 Domov, kde je ten tvoj?
Ružové kráľovstvo Banská Bystrica, Štátna opera sb 5.12.2020 17:00 Ružové kráľovstvo
Bastien a Bastienka Žilina, Dom umenia Fatra nd 6.12.2020 16:00 Bastien a Bastienka
Smrť v Benátkach Košice, Štátne divadlo Košice pon 7.12.2020 19:00 Smrť v Benátkach
Bastien a Bastienka Žilina, Dom umenia Fatra pon 7.12.2020 17:00 Bastien a Bastienka
Ružové kráľovstvo Banská Bystrica, Štátna opera wt 8.12.2020 17:00 Ružové kráľovstvo
Bastien a Bastienka Žilina, Dom umenia Fatra wt 8.12.2020 17:00 Bastien a Bastienka
Bastien a Bastienka Žilina, Dom umenia Fatra śr 9.12.2020 17:00 Bastien a Bastienka
Kukučie vajíčko Bratislava – Staré Mesto, Ifjú Szivek śr 9.12.2020 19:00 Kukučie vajíčko
Bastien a Bastienka Žilina, Dom umenia Fatra czw 10.12.2020 17:00 Bastien a Bastienka
Pocta Lehárovi Banská Bystrica, Štátna opera czw 10.12.2020 19:00 Pocta Lehárovi
Móric Beňovský Košice, Štátne divadlo Košice pt 11.12.2020 19:00 Móric Beňovský
Slovenský triptych Piešťany, Dom umenia Piešťany sb 12.12.2020 19:00 Slovenský triptych
Pocta Lehárovi Banská Bystrica, Štátna opera sb 12.12.2020 19:00 Pocta Lehárovi
Jurgova Hana Košice, Štátne divadlo Košice pon 14.12.2020 20:00 Jurgova Hana
Zem úsmevov Banská Bystrica, Štátna opera czw 17.12.2020 19:00 Zem úsmevov
Večer klasického tanca Košice, Štátne divadlo Košice pt 18.12.2020 20:00 Večer klasického tanca
Ako sa Lomidrevo stal kráľom Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo nd 20.12.2020 17:00 Ako sa Lomidrevo stal kráľom
Gianni Schicchi Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo wt 22.12.2020 20:00 Gianni Schicchi
Rasputin Bratislava – Staré Mesto, Divadlo Nová scéna wt 22.12.2020 20:00 Rasputin
Otello Banská Bystrica, Štátna opera wt 22.12.2020 19:00 Otello
Slovenské Vianoce Slovenská republika, Online v tvojej obývačke śr 23.12.2020 20:00 Slovenské Vianoce
Luskáčik Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo śr 23.12.2020 18:00 Luskáčik
Sedemdesiatsedem verbunkov Bratislava – Staré Mesto, Ifjú Szivek śr 23.12.2020 19:00 Sedemdesiatsedem verbunkov
Luskáčik Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo pt 25.12.2020 17:00 Luskáčik
Luskáčik Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo pt 25.12.2020 11:00 Luskáčik
Fanny a Alexander Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo nd 27.12.2020 20:00 Fanny a Alexander
Genezis Slovenská republika, Online v tvojej obývačke nd 27.12.2020 20:00 Genezis
Netopier Košice, Štátne divadlo Košice nd 27.12.2020 19:00 Netopier
Luskáčik Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo pon 28.12.2020 11:00 Luskáčik
250. Beethoven Bratislava – Staré Mesto, Nová budova SND pon 28.12.2020 20:00 250. Beethoven
Domov, kde je ten tvoj? Bratislava – Staré Mesto, Divadlo Nová scéna pon 28.12.2020 20:00 Domov, kde je ten tvoj?
Luskáčik Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo wt 29.12.2020 17:00 Luskáčik
Rasputin Bratislava – Staré Mesto, Divadlo Nová scéna wt 29.12.2020 20:00 Rasputin
Kukučie vajíčko Bratislava – Staré Mesto, Ifjú Szivek śr 30.12.2020 19:00 Kukučie vajíčko