Mojmír II. alebo Súmrak ríše

Obejrzyj wydarzenie online
Adres Gorkého 2, Bratislava – Staré Mesto
Tagi Dramat
Strona wydarzenia www.navstevnik.online…
Strona miejsca www.snd.sk
Długość 105 min
Reżyser Rastislav Ballek
Premiera 24.01.2015
Autor Viliam Klimáček
Wydarzenie w ramach Online živé umenie

Obsada: Robert Roth, Emil Horváth, Daniel Fischer, Dominika Kavaschová, Ivan Martinka

Wydarzenie na mapie

Transport

Podaj ulicę, lub najbliższy przystanek, z którego chcesz się dostać na miejsce wydarzenia. Pokażemy Ci najlepsze połączenia.

Więcej wydarzeń w: Online živé umenie

Besi Banská Bystrica, Divadlo Štúdio tanca dzisiaj 20:00 Besi
Pocta Lehárovi Banská Bystrica, Štátna opera dzisiaj 19:00 Pocta Lehárovi
(Vý)činy slovenčiny Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí jutro 14:00 (Vý)činy slovenčiny
(Vý)činy slovenčiny Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí jutro 10:00 (Vý)činy slovenčiny
Dlhý, Široký a Bystrozraký Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre jutro 09:00 Dlhý, Široký a Bystrozraký
Aj muži majú svoje dni Bratislava – Staré Mesto, Divadlo Nová scéna jutro 20:00 Aj muži majú svoje dni
O chlapcovi, ktorý vymenil svoju čiapku za čokoládu Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí pt 16.04. 10:00 O chlapcovi, ktorý vymenil svoju čiapku za čokoládu
Číra radosť Banská Bystrica, Divadlo Štúdio tanca pt 16.04. 17:00 Číra radosť
Číra radosť Banská Bystrica, Divadlo Štúdio tanca pt 16.04. 10:00 Číra radosť
Rivers of Babylon Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo pt 16.04. 20:00 Rivers of Babylon
Prízraky Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre sb 17.04. 19:30 Prízraky
Lovci perál Banská Bystrica, Štátna opera sb 17.04. 19:00 Lovci perál
Pred západom slnka Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo sb 17.04. 20:00 Pred západom slnka
O chlapcovi, ktorý vymenil svoju čiapku za čokoládu Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí nd 18.04. 16:00 O chlapcovi, ktorý vymenil svoju čiapku za čokoládu
O troch krásach sveta Zvolen, Jozef Gregor Tajovský Theatre nd 18.04. 17:00 O troch krásach sveta
Večer moderného tanca Košice, Štátne divadlo Košice nd 18.04. 20:00 Večer moderného tanca
Večer moderného tanca Košice, Štátne divadlo Košice nd 18.04. 16:00 Večer moderného tanca
Prorok Štúr a jeho tiene alebo Zjavenie, obetovanie a nanebovstúpenie proroka Ľudovíta a jeho učeníkov Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo nd 18.04. 20:00 Prorok Štúr a jeho tiene alebo Zjavenie, obetovanie a nanebovstúpenie proroka Ľudovíta a jeho učeníkov
S láskou sa nezahráva Zvolen, Jozef Gregor Tajovský Theatre wt 20.04. 20:00 S láskou sa nezahráva
Jumble Banská Bystrica, Divadlo Štúdio tanca śr 21.04. 20:00 Jumble
O troch krásach sveta Zvolen, Jozef Gregor Tajovský Theatre czw 22.04. 17:00 O troch krásach sveta
Charleyho teta Bratislava – Staré Mesto, Divadlo Nová scéna czw 22.04. 20:00 Charleyho teta
Bál Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo pt 23.04. 20:00 Bál
Zimná cesta Košice, Štátne divadlo Košice pt 23.04. 20:00 Zimná cesta
Ružové kráľovstvo Banská Bystrica, Štátna opera sb 24.04. 17:00 Ružové kráľovstvo
Mercedes Benz Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo nd 25.04. 20:00 Mercedes Benz
O troch krásach sveta Zvolen, Jozef Gregor Tajovský Theatre nd 25.04. 10:00 O troch krásach sveta
Malakhov – Nesmrteľnosť tanca Košice, Štátne divadlo Košice pon 26.04. 20:00 Malakhov – Nesmrteľnosť tanca
Fanny a Alexander Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo wt 27.04. 20:00 Fanny a Alexander
Édith Piaf Banská Bystrica, Štátna opera wt 27.04. 19:00 Édith Piaf
Muž bez vlastností Banská Bystrica, Divadlo Štúdio tanca śr 28.04. 20:00 Muž bez vlastností
Giuoco Piano Bratislava – Staré Mesto, Primaciálny palác śr 28.04. 20:00 Giuoco Piano
S láskou sa nezahráva Zvolen, Jozef Gregor Tajovský Theatre śr 28.04. 20:00 S láskou sa nezahráva
(Vý)činy slovenčiny Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí czw 29.04. 14:00 (Vý)činy slovenčiny
(Vý)činy slovenčiny Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí czw 29.04. 10:00 (Vý)činy slovenčiny
Sluha dvoch šéfov Bratislava – Staré Mesto, Divadlo Nová scéna czw 29.04. 20:00 Sluha dvoch šéfov
Škola žien Košice, Štátne divadlo Košice nd 9.05. 20:00 Škola žien
Škola žien Košice, Štátne divadlo Košice nd 9.05. 16:00 Škola žien
Večer ľudového tanca Košice, Štátne divadlo Košice pon 17.05. 20:00 Večer ľudového tanca
Škola žien Košice, Štátne divadlo Košice nd 20.06. 20:00 Škola žien
Škola žien Košice, Štátne divadlo Košice nd 20.06. 16:00 Škola žien
Večer ľudového tanca Košice, Štátne divadlo Košice śr 30.06. 20:00 Večer ľudového tanca

© 2021 GoOut