Jinhyung Park

Bilety
Miejsce Rudolfinum
Adres Alšovo nábřeží 79/12, Praha 1
Wstęp 150–700 CZK
Strona miejsca www.rudolfinum.cz
Wydarzenie w ramach Pražské jaro 2017

Występują

Wydarzenie na mapie

Transport

Podaj ulicę, lub najbliższy przystanek, z którego chcesz się dostać na miejsce wydarzenia. Pokażemy Ci najlepsze połączenia.

Więcej wydarzeń w: Pražské jaro 2017

Před zahájením neformálně Praha 2, Royal Theatre & Club Chic Před zahájením neformálně
Opening Concert: Vienna Philharmonic Orchestra Praha 1, Municipal House Opening Concert: Vienna Philharmonic Orchestra
Mezinárodní hudební soutěž – finále – obor cembalo (2. část) Praha 1, HAMU Mezinárodní hudební soutěž – finále – obor cembalo (2. část)
Mezinárodní hudební soutěž – finále – obor cembalo (1. část) Praha 1, HAMU Mezinárodní hudební soutěž – finále – obor cembalo (1. část)
Matiné I. – Marek Švejkar & Lenka Korbelová Praha 1, Rudolfinum Matiné I. – Marek Švejkar & Lenka Korbelová
Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker Praha 1, Municipal House Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker
Mezinárodní hudební soutěž – finále – obor housle (2. část) Praha 1, Rudolfinum Mezinárodní hudební soutěž – finále – obor housle (2. část)
Mezinárodní hudební soutěž – finále – obor housle (1. část) Praha 1, Rudolfinum Mezinárodní hudební soutěž – finále – obor housle (1. část)
Rocío Márquez Praha 1, ABC Theatre Rocío Márquez
Ensemble Inégal Praha 1, Rudolfinum Ensemble Inégal
Quasars Ensemble Praha 1, Koncertní sál Pražské konzervatoře Quasars Ensemble
Diana Damrau & Nicolas Testé Praha 1, Rudolfinum Diana Damrau & Nicolas Testé
La Compagnia del Madrigale Praha 1, Kostel svatého Šimona a Judy La Compagnia del Madrigale
Česká Filharmonie & Kristjan Järvi & Lukáš Vondráček Praha 1, Municipal House Česká Filharmonie & Kristjan Järvi & Lukáš Vondráček
Laco Déczi & Celula New York Praha 4, Mercedes Forum Praha Laco Déczi & Celula New York
Krakatit Praha 1, National Theatre (historical building) Krakatit
Pavel Kohout Praha 2, Bazilika sv. Petra a Pavla Pavel Kohout
Toronto Symphony Orchestra & Peter Oundjian & Maxim Vengerov Praha 1, Municipal House Toronto Symphony Orchestra & Peter Oundjian & Maxim Vengerov
Toronto Symphony Orchestra & Peter Oundjian & Jan Lisiecki Praha 1, Municipal House Toronto Symphony Orchestra & Peter Oundjian & Jan Lisiecki
Matiné II: Michal Šupák Praha 1, HAMU Matiné II: Michal Šupák
EntreQuatre & Epoque Quartet Praha 1, Rudolfinum EntreQuatre & Epoque Quartet
Nokturno I.: Alexander Lonquich Praha 1, Rudolfinum Nokturno I.: Alexander Lonquich
Shanghai dance Theatre Praha 8, Forum Karlín Shanghai dance Theatre
Filharmonie Brno & Dennis Russell Davies Praha 8, Forum Karlín Filharmonie Brno & Dennis Russell Davies
Orchestra of the Age of Enlightenment & William Christie Praha 1, Rudolfinum Orchestra of the Age of Enlightenment & William Christie
Alexander Lonquich & Vilde Frang & Nicolas Altstaedt Praha 1, Rudolfinum Alexander Lonquich & Vilde Frang & Nicolas Altstaedt
Symfonický orchestr hlavního města Prahy & Lukasz Borowicz & Huw Morgan Praha 1, Municipal House Symfonický orchestr hlavního města Prahy & Lukasz Borowicz & Huw Morgan
Wolfgang Emanuel Schmidt & Jan Simon Praha 1, Rudolfinum Wolfgang Emanuel Schmidt & Jan Simon
David Oistrach Quartet Praha 1, Česká národní banka David Oistrach Quartet
Lobkowicz Trio Praha 1 , Lobkowicz Palace Lobkowicz Trio
Matiné III: Boris Prýgl & Jana Nagy-Juhász Praha 1, HAMU Matiné III: Boris Prýgl & Jana Nagy-Juhász
Dechové kvinteto PKF Praha 1 – Malá Strana, Refektář MFF UK Dechové kvinteto PKF
Concerto Zapico Praha 1, Prague Crossroads Concerto Zapico
Kvarteto Martinů Praha 1, Convent of St. Agnes of Bohemia Kvarteto Martinů
Dvořákovo klavírní kvarteto Praha 1, Koncertní sál Pražské konzervatoře Dvořákovo klavírní kvarteto
Sacconi Quartet & Wihanovo kvarteto Praha 1, Rudolfinum Sacconi Quartet & Wihanovo kvarteto
Hudebně technické invence Praha 7 , National Technical Museum Hudebně technické invence
Debut Pražského jara Praha 1, Municipal House Debut Pražského jara
Orchestre De Paris & Thomas Hengelbrock & Kate Lindsey Praha 1, Municipal House Orchestre De Paris & Thomas Hengelbrock & Kate Lindsey
Nokturno II: Tomáš Jamník & Frode Haltli Praha 1, Church of Our Lady of the Snows Nokturno II: Tomáš Jamník & Frode Haltli
Orchestr Berg & Skety & Peter Vrábel Praha 7, Studio Hrdinů Orchestr Berg & Skety & Peter Vrábel
Camerata Salzburg & Alexander Lonquich Praha 1, Rudolfinum Camerata Salzburg & Alexander Lonquich
Závěrečný koncert: Krzysztof Penderecki & Symfonický orchestr Českého rozhlasu Praha 1, Municipal House Závěrečný koncert: Krzysztof Penderecki & Symfonický orchestr Českého rozhlasu

© 2021 GoOut, s.r.o., Czechy