Galeria Arsenał

Galeria Arsenał w Białymstoku powstała w 1965 roku jako jedno z Biur Wystaw Artystycznych. Obecnie jest galerią miejską, a jej dyrektorem jest Monika Szewczyk. Galeria Arsenał jest miejscem, które wyraźnie zaznacza się na mapie kulturalnej zarówno Polski, jak i Europy.

Aktualne wystawy w galerii

Opis miejsca

Galeria Arsenał w Białymstoku powstała w 1965 roku jako jedno z Biur Wystaw Artystycznych. Obecnie jest galerią miejską, a jej dyrektorem jest Monika Szewczyk. Galeria Arsenał jest miejscem, które wyraźnie zaznacza się na mapie kulturalnej zarówno Polski, jak i Europy.

Galeria

Podobne miejsca