Trinity Music

Rock, Pop, Muzyka Klasyczna Niemcy www.trinitymusic.de
S Trinity Music

Nadchodzące wydarzenia

Berlin, Musik & Frieden pon 22.07. 21:00 Clowns
Berlin, Musik & Frieden czw 25.07. 19:30 ASG
Berlin, Waldbühne Berlin sb 3.08. 19:30 Marteria & Casper
Berlin, Privatclub sb 3.08. 20:00 Tempesst
Berlin, Musik & Frieden sb 10.08. 18:30 After The Burial
Berlin, Musik & Frieden wt 13.08. 20:00 Elephant Gym
Berlin, Heimathafen Neukölln czw 15.08. 21:00 Mitski
Berlin, Privatclub wt 20.08. 20:00 Mini Mansions
Berlin, Musik & Frieden czw 22.08. 20:00 As Everything Unfolds
Berlin, Astra Kulturhaus pt 23.08. 20:00 Duff McKagan + support: Shooter Jennings
Berlin, Zitadelle Spandau 31.05. – 1.09.2019 Citadel Music Festival 2019
Berlin, Lido pon 2.09. 20:00 Eric Paslay + special guests: Cash Campbell + Lainey Wilson
Berlin, Privatclub śr 4.09. 20:00 Thompson Square
Berlin, Admiralspalast pt 6.09. 18:45 Amanda Palmer
Berlin, Frannz pon 9.09. 20:00 Morgan Evans + support: Steph Grace
Berlin, Maze wt 10.09. 20:00 Molly Sarlé
Berlin, Musik & Frieden wt 10.09. 20:00 Holy Moly And The Crackers
Berlin, Musik & Frieden śr 11.09. 20:00 Suzanne Santo
Berlin, Musik & Frieden czw 12.09. 20:30 Wintersleep
Berlin, Tempodrom czw 12.09. 20:00 Wilco
Berlin, SO36 czw 12.09. 19:00 Adept + Support: Avania + Dead Like Juliet
Berlin, Frannz czw 12.09. 20:00 Sam Outlaw + support: Lydia Luce
Berlin, Privatclub sb 14.09. 20:00 John Paul White
Berlin, Gretchen nd 15.09. 20:00 Priest + Rhys Fulber
Berlin, Musik & Frieden nd 15.09. 20:00 Alex Francis
Berlin, Kantine am Berghain pon 16.09. 20:00 The Hormones
Berlin, Musik & Frieden pon 16.09. 20:00 Kris Barras And Band
Berlin, Musik & Frieden śr 18.09. 20:00 European Parasite Tour: Betraying The Martyrs + special guest: Underside & Shrezzers
Berlin, Musik & Frieden śr 18.09. 20:00 The Rubens
Berlin, Musik & Frieden czw 19.09. 20:00 W. H. Lung
Berlin, Privatclub czw 19.09. 20:00 DZ Deathrays
Berlin, Lido czw 19.09. 20:00 Ycee
Berlin, Columbiahalle pt 20.09. 20:00 Lindsey Stirling
Berlin, Cassiopeia pt 20.09. 18:30 Where Owls Know My Name: Rivers Of Nihil + more
Berlin, Tempodrom sb 21.09. 20:00 Archive
Berlin, Musik & Frieden nd 22.09. 20:00 Together Pangea
Berlin, Musik & Frieden pon 23.09. 20:00 Astrid S
Berlin, Columbia Theater wt 24.09. 20:00 Ashley Mcbryde
Berlin, Lido wt 24.09. 20:00 Amber Run
Berlin, Huxleys Neue Welt śr 25.09. 20:00 Azet & Zuna
Berlin, Musik & Frieden śr 25.09. 20:30 Jawbone
Berlin, Astra Kulturhaus pt 27.09. 20:00 Kate Nash
Berlin, Musik & Frieden pt 27.09. 20:00 Search Yiu
Berlin, Metropol sb 28.09. 20:00 Moka Efti Orchestra & Severija
Berlin, Musik & Frieden sb 28.09. 20:00 Vitja
Berlin, Cassiopeia sb 28.09. 19:30 Valley of the Sun
Berlin, Kulturbrauerei sb 28.09. 20:00 Julia Michaels
Berlin, Musik & Frieden nd 29.09. 20:00 Blinker
Berlin, Columbia Theater nd 29.09. 20:00 Jordan Rakei
Berlin, Musik & Frieden pon 30.09. 20:00 Hannah Wicklund And The Steppin Stones
Berlin, Columbia Theater śr 2.10. 20:00 Nouvelle Vague
Berlin, Privatclub śr 2.10. 20:00 Christof Van Der Ven
Berlin, Columbiahalle czw 3.10. 18:40 As I Lay Dying + Support: Chelsea Grin and more
Berlin, Gretchen czw 3.10. 20:00 Winston Surfshirt
Berlin, SO36 czw 3.10. 19:00 Tito & Tarantula
Berlin, Musik & Frieden pt 4.10. 19:30 Broncho
Berlin, Columbia Theater pt 4.10. 20:00 Alexa Feser + support: Luisa Babarro
Berlin, Privatclub pt 4.10. 19:00 City Calm Down
Berlin, Columbiahalle pt 4.10. 20:00 The Sisters Of Mercy
Berlin, Musik & Frieden sb 5.10. 19:30 Life
Berlin, Heimathafen Neukölln sb 5.10. 21:00 Tanita Tikaram
Berlin, Musik & Frieden nd 6.10. 20:30 Cro-Mags
Berlin, Musik & Frieden pon 7.10. 20:00 High South
Berlin, Kantine am Berghain pon 7.10. 20:00 Kaleem Taylor
Berlin, Musik & Frieden śr 9.10. 19:30 Freedom Call
Berlin, SO36 śr 9.10. 20:00 The Master Tour: Takida + Psycho Village + more
Berlin, Tempodrom śr 9.10. 20:00 Brad Paisley + support: Chris Lane
Berlin, Privatclub pt 11.10. 20:00 Aren & Chima
Berlin, Cassiopeia sb 12.10. 20:00 Kwam.e
Berlin, Musik & Frieden sb 12.10. 20:00 Lumaraa + Der Asiate
Berlin, Privatclub nd 13.10. 20:00 Jonas Monar
Berlin, Astra Kulturhaus wt 15.10. 20:00 Hilltop Hoods
Berlin, Privatclub pt 18.10. 20:00 North Mississippi Allstars
Berlin, Columbia Theater pt 18.10. 20:00 Red Hot Chilli Pipers
Berlin, Columbiahalle pt 18.10. 20:00 Rüfüs Du Sol
Berlin, Astra Kulturhaus sb 19.10. 19:00 Finch Asozial
Berlin, Columbia Theater nd 20.10. 20:00 Tanzwut + support: Harpyie
Berlin, Privatclub pon 21.10. 20:00 Doug Seegers
Berlin, Metropol wt 22.10. 20:00 Daniel Caesar
Berlin, Maze wt 22.10. 19:00 Harriet Brown
Berlin, Columbia Theater czw 24.10. 20:00 Fischer-Z + support: Luke Elliot
Berlin, Privatclub czw 24.10. 20:00 Kara Marni
Berlin, Maze czw 24.10. 20:00 Husky Loops
Berlin, Columbia Theater pt 25.10. 20:00 And So I Watch You From Afar
Berlin, Astra Kulturhaus pt 25.10. 20:00 The Vamps
Berlin, Privatclub pt 25.10. 20:00 Craig Finn And The Uptown Controllers
Berlin, Tempodrom pt 25.10. 20:00 Lauv + support: Chelsea Cutler
Berlin, Columbia Theater sb 26.10. 18:15 Varg + Nachtblut + Ektomorf
Berlin, Cassiopeia sb 26.10. 19:30 Matula
Berlin, Musik & Frieden sb 26.10. 19:30 Die Killerpilze
Berlin, Privatclub sb 26.10. 19:00 Antiheld
Berlin, Columbia Theater nd 27.10. 20:00 The Struts
Berlin, Maze pon 28.10. 20:00 Night Moves + support: Wovoka Gentle
Berlin, Festsaal Kreuzberg wt 29.10. 20:00 Barns Courtney
Berlin, Columbiahalle wt 29.10. 20:00 Snarky Puppy
Berlin, SO36 śr 30.10. 19:00 The Bouncing Souls
Berlin, Astra Kulturhaus czw 31.10. 20:00 K. Flay
Berlin, Columbia Theater czw 31.10. 20:00 Welle:Erdball + special guest: Rroyce
Berlin, Musik & Frieden pt 1.11. 20:00 Julien Chang
Berlin, SO36 nd 3.11. West End Tour: The 69 Eyes

© 2019 GoOut