Wolfgang Emanuel Schmidt & Jan Simon

Vstupenky
Adresa Alšovo nábřeží 79/12, Praha 1
Štítky Klasická
Vstupné 150–500 Kč
Web místa www.rudolfinum.cz
Konání v rámci Pražské jaro 2017

Program:
– Robert Schumann: Fantastické kusy op. 73
– Alfred Schnittke: Sonáta pro violoncello a klavír č. 1
– Claude Debussy: Sonáta pro violoncello a klavír
– Sergej Rachmaninov: Sonáta pro violoncello a klavír g moll op. 19

Vystupující umělci

Videa

Wolfgang Emanuel Schmidt  Robert Schumann: Adagio & Allegro Op. 70 (live)  Wolfgang Emanuel Schmidt – Robert Schumann: Adagio & Allegro Op. 70 (live) 9:31 4 ×

Další akce v rámci: Pražské jaro 2017

Před zahájením neformálně Praha 2, Royal Theatre & Club Chic Před zahájením neformálně
Zahajovací koncert: Wiener Philharmoniker Praha 1, Obecní dům Zahajovací koncert: Wiener Philharmoniker
Mezinárodní hudební soutěž – finále – obor cembalo (1. část) Praha 1, HAMU Mezinárodní hudební soutěž – finále – obor cembalo (1. část)
Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker Praha 1, Obecní dům Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker
Matiné I.: Marek Švejkar & Lenka Korbelová Praha 1, Rudolfinum Matiné I.: Marek Švejkar & Lenka Korbelová
Mezinárodní hudební soutěž – finále – obor cembalo (2. část) Praha 1, HAMU Mezinárodní hudební soutěž – finále – obor cembalo (2. část)
Mezinárodní hudební soutěž – finále – obor housle (1. část) Praha 1, Rudolfinum Mezinárodní hudební soutěž – finále – obor housle (1. část)
Rocío Márquez Praha 1, Divadlo ABC Rocío Márquez
Mezinárodní hudební soutěž – finále – obor housle (2. část) Praha 1, Rudolfinum Mezinárodní hudební soutěž – finále – obor housle (2. část)
Ensemble Inégal Praha 1, Rudolfinum Ensemble Inégal
Quasars Ensemble Praha 1, Koncertní sál Pražské konzervatoře Quasars Ensemble
Diana Damrau & Nicolas Testé Praha 1, Rudolfinum Diana Damrau & Nicolas Testé
La Compagnia del Madrigale Praha 1, Kostel sv. Šimona a Judy La Compagnia del Madrigale
Laco Déczi & Celula New York Praha 4, Mercedes Forum Praha Laco Déczi & Celula New York
Česká filharmonie & Kristjan Järvi & Lukáš Vondráček Praha 1, Obecní dům Česká filharmonie & Kristjan Järvi & Lukáš Vondráček
Krakatit Praha 1, Národní divadlo (historická budova) Krakatit
Pavel Kohout Praha 2, Bazilika sv. Petra a Pavla Pavel Kohout
Toronto Symphony Orchestra & Peter Oundjian & Maxim Vengerov Praha 1, Obecní dům Toronto Symphony Orchestra & Peter Oundjian & Maxim Vengerov
Matiné II.: Michal Šupák Praha 1, HAMU Matiné II.: Michal Šupák
Toronto Symphony Orchestra & Peter Oundjian & Jan Lisiecki Praha 1, Obecní dům Toronto Symphony Orchestra & Peter Oundjian & Jan Lisiecki
Jinhyung Park Praha 1, Rudolfinum Jinhyung Park
EntreQuatre & Epoque Quartet Praha 1, Rudolfinum EntreQuatre & Epoque Quartet
Nokturno I.: Alexander Lonquich Praha 1, Rudolfinum Nokturno I.: Alexander Lonquich
Shanghai dance Theatre Praha 8, Forum Karlín Shanghai dance Theatre
Filharmonie Brno & Dennis Russell Davies Praha 8, Forum Karlín Filharmonie Brno & Dennis Russell Davies
Orchestra of the Age of Enlightenment & William Christie Praha 1, Rudolfinum Orchestra of the Age of Enlightenment & William Christie
Symfonický orchestr hlavního města Prahy & Lukasz Borowicz & Huw Morgan Praha 1, Obecní dům Symfonický orchestr hlavního města Prahy & Lukasz Borowicz & Huw Morgan
Alexander Lonquich & Vilde Frang & Nicolas Altstaedt Praha 1, Rudolfinum Alexander Lonquich & Vilde Frang & Nicolas Altstaedt
Matiné III: Boris Prýgl & Jana Nagy-Juhász Praha 1, HAMU Matiné III: Boris Prýgl & Jana Nagy-Juhász
Lobkowicz Trio Praha 1 , Lobkowiczký palác Lobkowicz Trio
David Oistrach Quartet Praha 1, Česká národní banka David Oistrach Quartet
Dechové kvinteto PKF Praha 1 – Malá Strana, Refektář MFF UK Dechové kvinteto PKF
Dvořákovo klavírní kvarteto Praha 1, Koncertní sál Pražské konzervatoře Dvořákovo klavírní kvarteto
Kvarteto Martinů Praha 1, Anežský klášter Kvarteto Martinů
Concerto Zapico Praha 1, Pražská křižovatka Concerto Zapico
Sacconi Quartet & Wihanovo kvarteto Praha 1, Rudolfinum Sacconi Quartet & Wihanovo kvarteto
Hudebně technické invence Praha 7 , Národní technické muzeum Hudebně technické invence
Debut Pražského jara Praha 1, Obecní dům Debut Pražského jara
Orchestre De Paris & Thomas Hengelbrock & Kate Lindsey Praha 1, Obecní dům Orchestre De Paris & Thomas Hengelbrock & Kate Lindsey
Nokturno II: Tomáš Jamník & Frode Haltli Praha 1, Kostel Panny Marie Sněžné Nokturno II: Tomáš Jamník & Frode Haltli
Orchestr Berg & Skety & Peter Vrábel Praha 7, Studio Hrdinů Orchestr Berg & Skety & Peter Vrábel
Camerata Salzburg & Alexander Lonquich Praha 1, Rudolfinum Camerata Salzburg & Alexander Lonquich
Závěrečný koncert: Krzysztof Penderecki & Symfonický orchestr Českého rozhlasu Praha 1, Obecní dům Závěrečný koncert: Krzysztof Penderecki & Symfonický orchestr Českého rozhlasu

© 2021 GoOut, s.r.o., Česko