Turban Quiz: O vesmíre s Lužinom a Moškom

Prodej ukončen
Místo Online v tvojej obývačke
Adresa Slovenská republika
Pořadatel
Štítky Literatura, kvíz
Vstupné € 7

Vedmostný kvíz o vesmíre „Turban Quiz“ sa bude konať 11. mája v online priestore o 20:00.

Poznáte naspamäť celé dialógy z Hamleta? Hľadáte na každej party miesto, kde si môžete čítať aspoň z telefónu? Zavolajte partiu kamarátov a užite si večer pri knižkovom kvíze.

Svet je chorý, a preto sa nemôžeme stretnúť naživo. Chvalabohu za internety! My budeme livestreamovať otázky a Kubove hinty k nim. Vy sa budete pozerať, počúvať a vypĺňať online hárky. Alkohol môžete piť, aký len chcete a jedlo si tiež môžete objednať také, aké v chladničke máte. Čo môže byť lepšie?

Ako bude prebiehať stream?
Každý, kto sa prihlási a pošle organizátorom vstupné, dostane prístup k súťažným hárkom a link na online stream priamo do svojho emailu. Stream bude pre ľudí s lístkami dostupný aj na tomto odkaze.

Pravidlá kvízu
Súťaží sa v troch kolách. Počet členov v tíme je neobmedzený, lebo to cez internet ani nedá. Ak vás bude 100 a stále sa budete baviť, je to ok. Ideálny počet sú ale maximálne 4 ľudia.

Další akce v tomto místě

Kvízomoľ: Game of Thrones špeciál Slovenská republika, Online v tvojej obývačke ne 20. 6. 19:00 Kvízomoľ: Game of Thrones špeciál
Narodil sa chrobáčik Slovenská republika, Online v tvojej obývačke so 26. 6. 10:00 Narodil sa chrobáčik
Lukáš Dirga: Druhý život odsúdených Slovenská republika, Online v tvojej obývačke út 29. 6. 19:00 Lukáš Dirga: Druhý život odsúdených
Jeden svet 2021 Slovenská republika, Online v tvojej obývačke 5. 11. – 11. 11. 2021 Jeden svet 2021

© 2021 GoOut