Otváracia konferencia projektu NOISS: Nová hudba pre nové publiká

Vstupenky
Místo Online v tvojej obývačke
Adresa Slovenská republika
Štítky Konference

Občianske združenie Atrakt Art organizuje otváraciu konferenciu medzinárodného kooperačného projektu NOISS (Norway-Iceland-Slovakia): Nová hudba pre nové publiká, ktorá sa uskutoční online v stredu 14. apríla o 16:00.

NOISS je partnerský projekt rozvoja publika, budovania kapacít a nadnárodnej mobility propagujúci hodnoty tvorivosti, umeleckej slobody a spolupráce v súčasnej avantgardnej hudbe.

Na projekte, ktorý zahŕňa aj radikálne prístupy k rozvoju publika so združením Atrakt Art spolupracujú A4 – Priestor súčasnej kultúry (Bratislava), EQO (Spišský Hrhov), Antalova Music z Nórska a kolektív RASK z Islandu. Výsledkom projektu bude program nových umeleckých spoluprác, koncertov a vystúpení predstavený na festivale súčasnej hudby NEXT v Bratislave, v Spišskom Hrhove, Osle a Reykjavíku.

NOISS tiež prinesie prednáškovo-diskusný program prepájajúci hudbu s relevantnými sociálnymi a kultúrnymi témami a aktivity podporujúce budovanie kapacít partnerov projektu a rozvoj publika v súčasnej hudbe.

Do diskusie, ktorú moderuje Laco Oravec sú zapojení hostia:

  • Slávo Krekovič (Atrakt Art, projekt NOISS – (Nórsko – Island – Slovensko): Nová hudba pro nové publiká)
  • Zuzana Bargerová (Art Cafe, projekt Slovensko-islandská spolupráca pri rozvoji malých kultúrnych centier – SLICE)
  • Ivana Sujová a Erika Paulinská (Fest Anča, projekt Študentské fórum Fest Anča)
  • Michal Ditte (Divadlo Pôtoň, projekt Vzkriesenie zázraku: Vývoj nového modelu umeleckého festivalu na slovenskom vidieku)
  • Barbora Andor Tóthová (Kino Úsmev, projekt Kósy Kino)

Otváracia konferencia prebehne cez aplikáciu Zoom, ktorej detaily pre prihlásenie sú:
Meeting ID: 969 9539 6900
Passcode: 172553

Další akce v tomto místě

Turban Quiz: O vesmíre s Lužinom a Moškom Slovenská republika, Online v tvojej obývačke zítra 20:00 Turban Quiz: O vesmíre s Lužinom a Moškom
Kvízomoľ: Onlajn Harry Potter kvíz vol.4 Slovenská republika, Online v tvojej obývačke ne 23. 5.  19:00 Kvízomoľ: Onlajn Harry Potter kvíz vol.4
Bratislavský Kaviár: Jarný záznam Slovenská republika, Online v tvojej obývačke út 25. 5.  20:00 Bratislavský Kaviár: Jarný záznam
Filmový kvíz Petra Konečného Slovenská republika, Online v tvojej obývačke st 2. 6.  20:00 Filmový kvíz Petra Konečného

© 2021 GoOut


Chci poukaz na kulturu

Předplať si kulturu

Poukazy GoOut uplatníš na jakoukoliv akci v budoucnu.

Chci poukaz na kulturu