Online živé umenie

Sleduj online akci
Místo Slovensko – různá místa
Adresa Slovensko

Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky a Národné osvetové centrum v spolupráci s kultúrnymi organizáciami spustilo projekt Online živé umenie, vďaka ktorému môžete navštíviť kultúrne podujatia priamo doma.

Živé streamovanie divadelných predstavení, tanca, orechestru a iných hudobných formátov prebieha na webe navstevnik.online priamo z tvorcovských inštitúcií.

Do projektu sa zatiaľ zapojili: Divadlo Nová scéna, Slovenské národné divadlo, Slovenský ľudový umelecký kolektív, Štátna opera, Štátne divadlo Košice, Štátny komorný orchester Žilina, Tanečné divadlo Ifjú Szivek a Umelcký súbor Lúčnica, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre, Bábkové divadlo na Rázcestí, Divadlo Štúdia tanca.

Doprovodný program

Zvolen, Jozef Gregor Tajovský Theatre zítra 20:00 S láskou sa nezahráva
Banská Bystrica, Divadlo Štúdio tanca st 21. 4.  20:00 Jumble
Zvolen, Jozef Gregor Tajovský Theatre čt 22. 4.  17:00 O troch krásach sveta
Bratislava – Staré Mesto, Divadlo Nová scéna čt 22. 4.  20:00 Charleyho teta
Košice, Štátne divadlo Košice pá 23. 4.  20:00 Zimná cesta
Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo pá 23. 4.  20:00 Bál
Banská Bystrica, Štátna opera so 24. 4.  17:00 Ružové kráľovstvo
Zvolen, Jozef Gregor Tajovský Theatre ne 25. 4.  10:00 O troch krásach sveta
Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo ne 25. 4.  20:00 Mercedes Benz
Košice, Štátne divadlo Košice po 26. 4.  20:00 Malakhov – Nesmrteľnosť tanca
Banská Bystrica, Štátna opera út 27. 4.  19:00 Édith Piaf
Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo út 27. 4.  20:00 Fanny a Alexander
Banská Bystrica, Divadlo Štúdio tanca st 28. 4.  20:00 Muž bez vlastností
Zvolen, Jozef Gregor Tajovský Theatre st 28. 4.  20:00 S láskou sa nezahráva
Bratislava – Staré Mesto, Primaciálny palác st 28. 4.  20:00 Giuoco Piano
Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí čt 29. 4.  10:00 (Vý)činy slovenčiny
Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí čt 29. 4.  14:00 (Vý)činy slovenčiny
Bratislava – Staré Mesto, Divadlo Nová scéna čt 29. 4.  20:00 Sluha dvoch šéfov
Košice, Štátne divadlo Košice ne 9. 5.  16:00 Škola žien
Košice, Štátne divadlo Košice ne 9. 5.  20:00 Škola žien
Košice, Štátne divadlo Košice po 17. 5.  20:00 Večer ľudového tanca
Košice, Štátne divadlo Košice ne 20. 6.  16:00 Škola žien
Košice, Štátne divadlo Košice ne 20. 6.  20:00 Škola žien
Košice, Štátne divadlo Košice st 30. 6.  20:00 Večer ľudového tanca

Proběhlé akce

Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo včera Prorok Štúr a jeho tiene alebo Zjavenie, obetovanie a nanebovstúpenie proroka Ľudovíta a jeho učeníkov
Košice, Štátne divadlo Košice včera Večer moderného tanca
Zvolen, Jozef Gregor Tajovský Theatre včera O troch krásach sveta
Košice, Štátne divadlo Košice včera Večer moderného tanca
Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí včera O chlapcovi, ktorý vymenil svoju čiapku za čokoládu
Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo so 17. 4. 2021 20:00 Pred západom slnka
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre so 17. 4. 2021 19:30 Prízraky
Banská Bystrica, Štátna opera so 17. 4. 2021 19:00 Lovci perál
Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo pá 16. 4. 2021 20:00 Rivers of Babylon
Banská Bystrica, Divadlo Štúdio tanca pá 16. 4. 2021 17:00 Číra radosť
Banská Bystrica, Divadlo Štúdio tanca pá 16. 4. 2021 10:00 Číra radosť
Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí pá 16. 4. 2021 10:00 O chlapcovi, ktorý vymenil svoju čiapku za čokoládu
Bratislava – Staré Mesto, Divadlo Nová scéna čt 15. 4. 2021 20:00 Aj muži majú svoje dni
Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí čt 15. 4. 2021 14:00 (Vý)činy slovenčiny
Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí čt 15. 4. 2021 10:00 (Vý)činy slovenčiny
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre čt 15. 4. 2021 09:00 Dlhý, Široký a Bystrozraký
Banská Bystrica, Divadlo Štúdio tanca st 14. 4. 2021 20:00 Besi
Banská Bystrica, Štátna opera st 14. 4. 2021 19:00 Pocta Lehárovi
Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo út 13. 4. 2021 20:00 Bačova žena
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre út 13. 4. 2021 15:00 Doktor Faust
Košice, Štátne divadlo Košice po 12. 4. 2021 20:00 Borodáč alebo tri sestry
Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo ne 11. 4. 2021 20:00 Úpadok amerického impéria, Invázie barbarov
Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí ne 11. 4. 2021 16:00 Zamatový zajačik
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre ne 11. 4. 2021 09:00 Stvorenie
Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo so 10. 4. 2021 20:00 Bratia Karamazovci
Komárno, Jókaiho divadlo so 10. 4. 2021 20:00 Hamlet
Banská Bystrica, Štátna opera so 10. 4. 2021 19:00 Zem úsmevov
Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo pá 9. 4. 2021 20:00 Labyrinty a raje Jána Amosa
Banská Bystrica, Divadlo Štúdio tanca pá 9. 4. 2021 20:00 Čin
Košice, Štátne divadlo Košice pá 9. 4. 2021 20:00 Manželstvo v piesňach
Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí pá 9. 4. 2021 10:00 Zamatový zajačik
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre čt 8. 4. 2021 15:00 Veľká továreň na slová
Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí st 7. 4. 2021 20:00 Motýľ na anténe
Banská Bystrica, Divadlo Štúdio tanca st 7. 4. 2021 20:00 Čin
Banská Bystrica, Štátna opera st 7. 4. 2021 19:00 Édith Piaf
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre út 6. 4. 2021 09:00 Stvorenie
Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo ne 4. 4. 2021 20:00 Kubo
Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí ne 4. 4. 2021 16:00 Hmatuláci
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre ne 4. 4. 2021 09:00 Dlhý, Široký a Bystrozraký
Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo so 3. 4. 2021 20:00 Nevina
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre so 3. 4. 2021 15:00 Dlhý, Široký a Bystrozraký
Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo čt 1. 4. 2021 20:00 Modrý Fabry
Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí čt 1. 4. 2021 10:00 Hmatuláci
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre st 31. 3. 2021 15:00 Stvorenie
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre st 31. 3. 2021 09:00 Stvorenie
Banská Bystrica, Štátna opera út 30. 3. 2021 19:00 Slečna vdova
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre po 29. 3. 2021 15:00 Doktor Faust
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre po 29. 3. 2021 09:00 Doktor Faust
Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo ne 28. 3. 2021 20:00 Labyrinty a raje Jána Amosa
Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí ne 28. 3. 2021 16:00 Dobrú chuť, vlk!
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre ne 28. 3. 2021 15:00 Dlhý, Široký a Bystrozraký
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre ne 28. 3. 2021 09:00 Dlhý, Široký a Bystrozraký
Banská Bystrica, Štátna opera so 27. 3. 2021 19:00 La Gioconda
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre so 27. 3. 2021 15:00 Veľká továreň na slová
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre so 27. 3. 2021 09:00 Veľká továreň na slová
Košice, Štátne divadlo Košice pá 26. 3. 2021 20:00 Večer moderného tanca
Banská Bystrica, Divadlo Štúdio tanca pá 26. 3. 2021 20:00 Muž bez vlastností
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre pá 26. 3. 2021 15:00 Stvorenie
Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí pá 26. 3. 2021 10:00 Dobrú chuť, vlk!
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre pá 26. 3. 2021 09:00 Stvorenie
Bratislava – Staré Mesto, Divadlo Nová scéna čt 25. 3. 2021 20:00 Malá nočná hudba
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre st 24. 3. 2021 19:30 Prízraky
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre st 24. 3. 2021 15:00 Prízraky
Košice, Štátne divadlo Košice po 22. 3. 2021 20:00 Zimná cesta
Košice, Štátne divadlo Košice ne 21. 3. 2021 20:00 Malakhov – Nesmrteľnosť tanca
Košice, Štátne divadlo Košice ne 21. 3. 2021 16:00 Malakhov – Nesmrteľnosť tanca
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre ne 21. 3. 2021 15:00 Doktor Faust
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre ne 21. 3. 2021 09:00 Doktor Faust
Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo so 20. 3. 2021 20:00 Kubo
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre so 20. 3. 2021 15:00 Dlhý, Široký a Bystrozraký
Košice, Štátne divadlo Košice pá 19. 3. 2021 20:00 Borodáč alebo tri sestry
Banská Bystrica, Divadlo Štúdio tanca pá 19. 3. 2021 20:00 Jumble
Košice, Štátne divadlo Košice pá 19. 3. 2021 16:00 Borodáč alebo tri sestry
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre pá 19. 3. 2021 15:00 Stvorenie
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre pá 19. 3. 2021 09:00 Stvorenie
Banská Bystrica, Štátna opera st 17. 3. 2021 19:00 Zem úsmevov
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre st 17. 3. 2021 15:00 Prízraky
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre út 16. 3. 2021 15:00 Veľká továreň na slová
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre út 16. 3. 2021 09:00 Veľká továreň na slová
Košice, Štátne divadlo Košice po 15. 3. 2021 20:00 Jurgova Hana
Košice, Štátne divadlo Košice po 15. 3. 2021 16:00 Jurgova Hana
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre po 15. 3. 2021 15:00 Dlhý, Široký a Bystrozraký
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre po 15. 3. 2021 09:00 Dlhý, Široký a Bystrozraký
Košice, Štátne divadlo Košice ne 14. 3. 2021 20:00 Večer klasického tanca
Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo ne 14. 3. 2021 20:00 Mojmír II. alebo Súmrak ríše
Banská Bystrica, Divadlo Štúdio tanca ne 14. 3. 2021 17:00 Číra radosť
Košice, Štátne divadlo Košice ne 14. 3. 2021 16:00 Večer klasického tanca
Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí ne 14. 3. 2021 16:00 Rozprávky o psíčkovi a mačičke
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre ne 14. 3. 2021 15:00 Stvorenie
Banská Bystrica, Divadlo Štúdio tanca ne 14. 3. 2021 10:00 Číra radosť
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre ne 14. 3. 2021 09:00 Stvorenie
Banská Bystrica, Štátna opera so 13. 3. 2021 19:00 Otello
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre so 13. 3. 2021 17:00 Prízraky
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre so 13. 3. 2021 15:00 Veľká továreň na slová
Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí pá 12. 3. 2021 10:00 Rozprávky o psíčkovi a mačičke
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre čt 11. 3. 2021 15:00 Doktor Faust
Nitra, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre čt 11. 3. 2021 09:00 Doktor Faust
Košice, Štátne divadlo Košice po 8. 3. 2021 20:00 Škola žien
Bratislava – Staré Mesto, Divadlo Nová scéna po 8. 3. 2021 20:00 S láskou sa to dá
Košice, Štátne divadlo Košice ne 7. 3. 2021 20:00 Škola žien
Košice, Štátne divadlo Košice ne 7. 3. 2021 16:00 Večer ľudového tanca
Banská Bystrica, Bábkové divadlo na Rázcestí ne 7. 3. 2021 16:00 Hra
Bratislava – Staré Mesto, Slovenské národné divadlo so 6. 3. 2021 20:00 Bratia Karamazovci