BCO v Praze aneb Pražské jaro

Vstupenky
Adresa Poupětova 1, Praha 7
Štítky Klasická
Vstupné 500 Kč
Web místa www.dox.cz…
Konání v rámci Pražské jaro 2020

9. koncertní sezóna Brno Contemporary Orchestra
2019/2020
Devátá vlna
aneb podtrženo, sečteno, spočítáno

Devátá vlna je zatěžkávací zkouška, kdo ji přežije má vyhráno. Říká se, že devátá vlna je největší a nejnebezpečnější, buď zláme vaz, nebo vás odvalí na pevnou zem. Devátá sezóna souboru BCO je ve znamení velkých projektů, které budou nepochybně zatěžkávací zkouškou, věříme, že vyhrajeme a hlavně, že vyhrají i posluchači. Na druhou stranu se však po dvou divočejších sezonách vracíme, k již osvědčenému repertoáru. Celá sezóna je pojímána jako jakéhosi druhu očista, či spíše očistec, a to jak obsahově, tak tematicky.

Program:
– Olga Neuwirth: Un posto nell’acqua (2009)
– Pascal Dusapin: Quad (1996) In memoriam Gilles Deleuze, pour violon et quinze instrumentistes
– Erki – Sven Tüür: Oxymoron
– Jan Ryan Dřízal: objednávka

V rámci své 9. koncertní sezóny přijede Brno Contemporary Orchestra zahrát i do Prahy, slovy organizátora: „Z Brna do Prahy to není tak daleko, jako z Prahy do Brna, a tak doufáme, že nás přijdete podpořit při naší pražskojarní premiéře. S famózním Milanem Paľou zazní úžasné reprezentativní skladby, žádné na Brno dobrý, ale the world’s best!“

Vystupující umělci

Mapa

Doprava

Zadej název zastávky nebo ulice, odkud chceš vyrazit a najdi si nejlepší dopravní spojení.

Další akce v rámci: Pražské jaro 2020

Zahajovací koncert Pražského jara Praha 1, Obecní dům čt 7. 5.  20:00 Zahajovací koncert Pražského jara
Lukáš Sommer – autorský večer Praha 2, Royal Theatre & Club Chic ne 10. 5.  20:00 Lukáš Sommer – autorský večer
Kandace Springs Trio Praha 1, Divadlo Archa po 11. 5.  20:00 Kandace Springs Trio
Pocta Bedřichu Smetanovi Praha 1, Obecní dům út 12. 5.  20:00 Pocta Bedřichu Smetanovi
Má vlast na Kampě Praha 1, Kampa út 12. 5.  16:00 Má vlast na Kampě
Mistrovský kurz: Nicholas Cox Praha 1, HAMU st 13. 5.  10:00 Mistrovský kurz: Nicholas Cox
Bedřich Smetana: Má vlast Praha 1, Obecní dům st 13. 5.  20:00 Bedřich Smetana: Má vlast
Mezinárodní hudební soutěž Pražské jaro – finále: Fagot Praha 1, Rudolfinum st 13. 5.  18:00 Mezinárodní hudební soutěž Pražské jaro – finále: Fagot
Mistrovský kurz: Ole Kristian Dahl Praha 1, HAMU čt 14. 5.  10:00 Mistrovský kurz: Ole Kristian Dahl
Mezinárodní hudební soutěž Pražské jaro – finále: Klarinet Praha 1, Rudolfinum čt 14. 5.  18:00 Mezinárodní hudební soutěž Pražské jaro – finále: Klarinet
Kristus na hoře Olivetské Praha 1, Obecní dům pá 15. 5.  20:00 Kristus na hoře Olivetské
Salon ZUŠ Praha 1, Anežský klášter pá 15. 5.  18:00 Salon ZUŠ
Chaeyeon You Praha 1, Rudolfinum so 16. 5.  21:30 Chaeyeon You
Salon ZUŠ jazz & muzikál Praha 5 – Smíchov, Jazz Dock so 16. 5.  18:00 Salon ZUŠ jazz & muzikál
Ladislav Bilan, Jr. Praha 1, HAMU so 16. 5.  11:00 Ladislav Bilan, Jr.
Al Di Meola Quartet Praha 8, Forum Karlín so 16. 5.  20:00 Al Di Meola Quartet
BBC Symphony Orchestra Praha 1, Obecní dům ne 17. 5.  20:00 BBC Symphony Orchestra
Collegium 1704 Praha 1, Rudolfinum po 18. 5.  20:00 Collegium 1704
Marta Kloučková Quartet Praha 4, Mercedes Forum Praha po 18. 5.  19:00 Marta Kloučková Quartet
Narozeninový koncert Pražského jara Praha 1, Rudolfinum út 19. 5.  19:00 Narozeninový koncert Pražského jara
BCO v Praze aneb Pražské jaro Praha 7, DOX Centrum současného umění st 20. 5.  19:30 BCO v Praze aneb Pražské jaro
Gidon Kremer Trio Praha 1, Rudolfinum st 20. 5.  20:00 Gidon Kremer Trio
Academy of St Martin in the Field & Murray Perahia Praha 1, Rudolfinum čt 21. 5.  20:00 Academy of St Martin in the Field & Murray Perahia
Martin Daněk Praha 1, Anežský klášter čt 21. 5.  20:00 Martin Daněk
Takács Quartet Praha 1, Rudolfinum pá 22. 5.  20:00 Takács Quartet
Debut Pražského jara Praha 1, Obecní dům pá 22. 5.  20:00 Debut Pražského jara
Alisa Weilerstein Praha 1, Rudolfinum so 23. 5.  19:00 Alisa Weilerstein
Kalabis Quintet Praha 1, Anežský klášter so 23. 5.  17:00 Kalabis Quintet
Eduard Kollert & Jiří Kollert Praha 1, HAMU so 23. 5.  11:00 Eduard Kollert & Jiří Kollert
James Ehnes Praha 1, Rudolfinum ne 24. 5.  20:00 James Ehnes
Lotus String Quartet Praha 1, Česká národní banka ne 24. 5.  17:00 Lotus String Quartet
Jan Čmejla Praha 1, HAMU ne 24. 5.  11:00 Jan Čmejla
Eroica Praha 1, Obecní dům po 25. 5.  20:00 Eroica
Zimní cesta Praha 1, Rudolfinum po 25. 5.  20:00 Zimní cesta
Pablo Sáinz-Villegas Praha 7 – Letná, Národní technické muzeum po 25. 5.  20:00 Pablo Sáinz-Villegas
Mahler Chamber Orchestra Praha 1, Rudolfinum út 26. 5.  20:00 Mahler Chamber Orchestra
Mahler Chamber Orchestra Praha 1, Rudolfinum st 27. 5.  20:00 Mahler Chamber Orchestra
Roomful of Teeth Praha – Holešovice, DOX⁺ st 27. 5.  20:00 Roomful of Teeth
Švanda dudák Praha 1, Národní divadlo (historická budova) čt 28. 5.  19:00 Švanda dudák
Freiburger Barockorchester – Nanebevstoupení Krista Praha 1, Rudolfinum čt 28. 5.  20:00 Freiburger Barockorchester – Nanebevstoupení Krista
PKF – Prague Philharmonia Praha 1, Rudolfinum pá 29. 5.  20:00 PKF – Prague Philharmonia
Petrohradská filharmonie Praha 1, Obecní dům so 30. 5.  20:00 Petrohradská filharmonie
Anna Paulová Praha 1, HAMU so 30. 5.  11:00 Anna Paulová
Vídeňští symfonikové Praha 1, Rudolfinum ne 31. 5.  20:00 Vídeňští symfonikové
Sukovy Křečovice Křečovice, Kostel sv. Lukáše ne 31. 5.  10:30 Sukovy Křečovice
András Schiff Praha 1, Rudolfinum po 1. 6.  20:00 András Schiff
Ensemble Modern Praha – Holešovice, DOX⁺ út 2. 6.  20:00 Ensemble Modern
Česká filharmonie & Cornelius Meister Praha 1, Obecní dům st 3. 6.  20:00 Česká filharmonie & Cornelius Meister
András Schiff & Panochovo kvarteto Praha 1, Rudolfinum st 3. 6.  20:00 András Schiff & Panochovo kvarteto
Závěrečný koncert Praha 1, Obecní dům čt 4. 6.  10:00 Závěrečný koncert

© 2020 GoOut