Das Filmfest 2018 Praha

Místo Praha – různá místa
Adresa Praha
Štítky Projekce, Filmové festivaly

Třináctý ročník přehlídky německých, rakouských a švýcarských filmů.

Ikonická Romy Schneider, jež už dávno není tou mladou a svěží císařovnou Sissi z našich vzpomínek, Bertolt Brecht snažící se zfilmovat svou slavnou Žebráckou operu, Franz Murer, přezdívaný kat Židů z Vilniusu, obhajující se před soudem, či mistryně světa ve sjezdu na lyžích Erika Schinegger, svádějící boj proti předsudkům, když se zjistí, že je vlastně Erik Schinegger… Různé osobnosti i rozličné osudy, které spojuje to, že jejich životní příběhy ožívají na filmovém plátně. Nadcházející Das Filmfest takových osobností a snímků představí napříč programem celou řadu a zaměří se na ně dokonce i samostatná programová sekce s příznačným názvem Osobnost. Hold dvěma legendám světové kinematografie vzdá oblíbená sekce Die Doku, která představí mimo jiné dokumenty věnované Miloši Formanovi a Ingmaru Bergmannovi.

Program

Proběhlé akce

Praha 8, Kino Atlas 17.10.2018 17:45 Timm Thaler aneb O chlapci, co prodal svůj smích
Praha 1, Kino Lucerna 17.10.2018 18:15 Divoké srdce
Praha 8, Kino Atlas 17.10.2018 18:15 Zahrada
Praha 1, Kino Lucerna 17.10.2018 19:00 Mackie Messe – Brechtův třígrošový film
Praha 8, Kino Atlas 17.10.2018 20:00 Hördur – mezi světy
Praha 1, Kino Lucerna 17.10.2018 20:15 Magical Mystery aneb Návrat Karla Schmidta
Praha 8, Kino Atlas 17.10.2018 20:30 303
Praha 8, Kino Atlas 18.10.2018 17:45 Arthur & Claire
Praha 1, Kino Lucerna 18.10.2018 18:00 Tenkrát v zemi indiánů
Praha 1, Kino Lucerna 18.10.2018 18:15 Jen jsme si hráli
Praha 8, Kino Atlas 18.10.2018 18:15 Eldorado
Praha 8, Kino Atlas 18.10.2018 20:00 Láska mezi regály
Praha 1, Kino Lucerna 18.10.2018 20:15 Magical Mystery aneb Návrat Karla Schmidta
Praha 1, Kino Lucerna 18.10.2018 20:30 Murer – Anatomie procesu
Praha 8, Kino Atlas 18.10.2018 20:30 Tady a teď
Praha 8, Kino Atlas 19.10.2018 17:45 Casting
Praha 1, Kino Lucerna 19.10.2018 18:00 Pod vodou
Praha 1, Kino Lucerna 19.10.2018 18:15 Timm Thaler aneb O chlapci, co prodal svůj smích
Praha 8, Kino Atlas 19.10.2018 18:15 Cry Baby, Cry
Praha 8, Kino Atlas 19.10.2018 20:00 In My Room
Praha 1, Kino Lucerna 19.10.2018 20:15 Staří ať umřou
Praha 1, Kino Lucerna 19.10.2018 20:30 Cops
Praha 8, Kino Atlas 19.10.2018 20:30 Kapitán
Praha 1, Kino Lucerna 20.10.2018 16:00 Timm Thaler aneb O chlapci, co prodal svůj smích
Praha 8, Kino Atlas 20.10.2018 16:00 3 dny v Quiberonu
Praha 1, Kino Lucerna 20.10.2018 16:15 Cry Baby, Cry
Praha 8, Kino Atlas 20.10.2018 17:45 Shorts I
Praha 1, Kino Lucerna 20.10.2018 18:00 Zázračné cvičení
Praha 1, Kino Lucerna 20.10.2018 18:15 Hledání Ingmara Bergmana
Praha 8, Kino Atlas 20.10.2018 18:15 Ti, kterým se dobře daří
Praha 8, Kino Atlas 20.10.2018 20:00 Shorts II
Praha 1, Kino Lucerna 20.10.2018 20:15 Casting
Praha 1, Kino Lucerna 20.10.2018 20:30 Erik & Erika
Praha 8, Kino Atlas 20.10.2018 20:30 Life as It Is: Miloš Forman on Miloš Forman
Praha 1, Kino Lucerna 21.10.2018 16:00 Hördur – mezi světy
Praha 8, Kino Atlas 21.10.2018 16:00 Ötzi, muž z ledu
Praha 1, Kino Lucerna 21.10.2018 16:15 Zahrada
Praha 8, Kino Atlas 21.10.2018 17:45 Life as It Is: Miloš Forman on Miloš Forman
Praha 1, Kino Lucerna 21.10.2018 18:00 Světlo
Praha 1, Kino Lucerna 21.10.2018 18:15 Ti, kterým se dobře daří
Praha 8, Kino Atlas 21.10.2018 18:15 Kim má penis
Praha 8, Kino Atlas 21.10.2018 20:00 Murer – Anatomie procesu
Praha 8, Kino Atlas 21.10.2018 20:00 Hördur – mezi světy
Praha 1, Kino Lucerna 21.10.2018 20:15 Divoké srdce
Praha 1, Kino Lucerna 21.10.2018 20:30 Ötzi, muž z ledu
Praha 8, Kino Atlas 21.10.2018 20:30 Láska mezi regály
Praha 8, Kino Atlas 22.10.2018 17:45 Hledání Ingmara Bergmana
Praha 1, Kino Lucerna 22.10.2018 18:00 Magical Mystery aneb Návrat Karla Schmidta
Praha 1, Kino Lucerna 22.10.2018 18:15 Světlo
Praha 8, Kino Atlas 22.10.2018 18:15 Staří ať umřou
Praha 8, Kino Atlas 22.10.2018 20:00 Casting
Praha 1, Kino Lucerna 22.10.2018 20:15 Jen jsme si hráli
Praha 1, Kino Lucerna 22.10.2018 20:30 303
Praha 8, Kino Atlas 22.10.2018 20:30 Arthur & Claire
Praha 8, Kino Atlas 23.10.2018 17:45 Kapitán
Praha 1, Kino Lucerna 23.10.2018 18:00 3 dny v Quiberonu
Praha 1, Kino Lucerna 23.10.2018 18:15 Tady a teď
Praha 8, Kino Atlas 23.10.2018 18:15 Vakuum
Praha 8, Kino Atlas 23.10.2018 20:00 Cops
Praha 1, Kino Lucerna 23.10.2018 20:15 Švýcar Chris
Praha 1, Kino Lucerna 23.10.2018 20:30 Mackie Messe – Brechtův třígrošový film

Mapa

Doprava

Zadej název zastávky nebo ulice, odkud chceš vyrazit a najdi si nejlepší dopravní spojení.

Další akce v tomto místě

Sametové posvícení 2018 Praha, Praha – různá místa dnes 13:00 Sametové posvícení 2018
Noc divadel 2018 Praha Praha, Praha – různá místa dnes  Noc divadel 2018 Praha
Fenomén pražských pasáží Praha, Praha – různá místa zítra 14:00 Fenomén pražských pasáží
La Pauleé: Odpolední degustace a galavečeře Praha, Praha – různá místa čt 22.11.  La Pauleé: Odpolední degustace a galavečeře

© 2018 GoOut